اخبار > اخبار
 

ارسال به دوست

نام شما :  
نام دوست شما :  
ایمیل دوست شما :    

×

اشتراک گذاری


×

سیستم‌های هوشمند تهویه هوای پارکینگ در مجتمع تجاری و مسکونی مهرکوهسنگی مورد آزمایش قرار گرفت

  • 1397/04/28
  • 0
  • 4504
  • نوشته مدیر

 

 

 

 

 

 

صبح روز گذشته ( چهارشنبه 97/4/27)  در جریان برگزاری یک سمینار آموزشی که در مرکز همایش های آموزش عالی سازمان آتش نشانی مشهد برگزار گردید، سیستم های تهویه هوای پارکینگ در مجتمع مهر کوهسنگی به صورت عملی مورد آزمایش قرار گرفت.

در جریان این سمینار که به همت شرکت هوا سیستم آریا و همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد برگزار گردید، عملیات آزمایشی تست دود گرم در پارکینگ های مجتمع مهر کوهسنگی شبیه سازی گردید.

 

 

در پی برگزاری این همایش، شرکت کنندگان با همراهی معاون آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی مشهد و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان و نیز کارشناسان شاخص در شرکت توسعه حریم رضوی آستان قدس و سازمان عمران و توسعه قدس خراسان در بازدید کارگاهی از ساعت 11 تا 12:30 با حضور در مجتمع مهر کوهسنگی به بررسی عملکرد سیستم تهویه پارکینگ های طبقاتی این مجتمع عظیم پرداختند.

 

 


در این پروژه آموزشی که برای اولین بار در ایران برگزار گردید، عملکرد سیستم تهویه پارکینگ ها به طور کامل و دقیق پاسخگوی موارد فنی و ایمنی و مطابق با استانداردها بود.

مهندس ابوترابی، مدیر پروژه تجاری و مسکونی مهر کوهسنگی در خصوص عملکرد این سیستم گفت : « تهویه هوای پارکینگ های این مجتمع، توسط 36 دستگاه جت فن دور متغیر و 49 دستگاه آکسیال فن تامین می شود. با این تجهیزات ورود هوای تازه و خروج گازهای آلاینده به صورت کاملاً هوشمند و متناسب با غلظت مونواکسید کربن موجود در فضا صورت می گیرد که عملیات شبیه سازی نیز مطابق با شرایط خاص زمان استفاده از پارکینگ ها صورت گرفت ».

 

 

در جریان این بازدید، ایستگاه پمپاژ اطفاء حریق این مجتمع ( در طبقه 5- ) که یکی از برترین و کاملترین ایستگاهای اجرا شده در سطح کشور می باشد نیز مورد مشاهده شرکت کنندگان قرار گرفت و تحسین شاهدان را برانگیخت.

   

  


 

 

 

 


نظر شما
نظرات کاربران
  • تعداد نظرات : 0
  • نظرات انتشار یافته : 0
  • در انتظار تایید : 0
  • نظرات تایید نشده : 0
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت فراسوی شرق می باشد. Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک