پروژه ها > پروژه های اتمام یافته
 

 

 

 

 

 
 
 

پروژه مهر، فصلی تازه در کارنامه شرکت

 

مجتمع تجاری، گردشگری و مسکونی مهر، یکی از شاخص ترین پروژه های شهری است که در دامان طبیعت کوهسنگی با دسترسی های مناسب اجرا

  گردیده و به پشتوانه جمعیت مقیم و نیـز گردشـگران داخلی و خارجی، از اقبال عمومی و رونـق اقتصادی پایداری بهره می برد . این مرکز تجاری مسکونی، با ویژگی های متفاوتی که در زمینه طراحی دارد، رویکردی نو گرایانه در عرصه ساخت و ساز شهری را رقم زده است . همچنین اختصاص فضاهای تفریحی، ورزشی، خدماتی و پذیرایی در این پروژه، به هم افزایی و تعامل با پارک وسیع و طبیعی کوهسنگی منجر شده است .

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

   

نگـاهی به پــروژه های اتمـــام یافــته

 

اگر به تعریفی عامه پسند در مورد واژه (پروژه) که متدوال گردیده است بسنده کنیم، باید بپذیریم که به مجمــــوعه ای از فعـــالیت هایی اطـــلاق می شود که نهایتاً دستیابی به هدفی خاص را دنبال می کند.

بی تردید در این فرآیند « منابع مالی، منابع انسانی و عنصر زمان » بگونه ای بکار گرفته می شوند که مفاهیمی چون « برنامه ریزی، مدیریت ریسک، مدیریت زمان، مدیریت کیفیت، مدیریت تدارکات، مدیریت منابع انسانی، مدیریت هزینه، مدیریت ارتباطات، مهندسی ارزش و ... » به صورت مستمر، هدفمند و اثر گذار معنا یابند.

شرکت فراسوی شرق از بدو تاسیس تاکنون براساس راهبرد خود در دوره های زمانی مختلف و براساس شرایط خاص، اجرای پروژه های عمرانی متعددی را بر عهده گرفته است که به اختصار به آن اشاره میشود :

 

 

 

 

 

مجتمع تجاری اداری میلاد، در طرح میدان شهدا ( نبش خیابان توحید و دانشگاه ) به مساحت عرصه حدود 2550 متر مربع و زیر بنای کل حدود 13400 متر مربع واقع شده و با 5 طبقه در بافت پیرامون حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) خوش درخشیده است .

 

 

  

 

 
 

 

 

 

 

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت فراسوی شرق می باشد. Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک